Підберемо оптимальний комплект обладнання, складемо індивідуальний проект виходячи з приміщення, проведемо якісну установку та налаштування. Будемо завжди на зв'язку, щоб допомогти з будь-яким питанням.
Послуги монтажу та налаштування можна замовити окремо. Вартість послуги розраховується індивідуально, залежно від комплекту товарів та складності об'єкта.
Послуга доступна у будь-якому регіоні України.
Проектування систем охорони здійснюється нашою командою в яку входять фахівці даної спеціальності
- Самовивіз зі складу у Львові
- Доставка по Львову від 1000 грн
- Безкоштовна доставка по Львову
- Доставка Новою Поштою
- Всі види оплати
- Повернення протягом 14 днів
- Гарантія до 2 років
Опис Вулична 5Мп HDCVI відеокамера Imou HAC-FB51FP (3.6 мм) Dahua
Камери серії IMOU спроєктовані з особливим акцентом на спрощення налаштування і експлуатації. У поєднанні зі зручною для користування платформою IMOU, ці пристрої дозволяють будь-якому створювати просту і ефективну систему моніторингу.
HAC-FB51FP - ip-відеокамера з матрицею 5 Мп. Фокусна відстань об'єктива становить 3,6 мм, що дає дуже широкий кут огляду - 83 градусів. Її можна встановити, як в невеликому приміщенні, так і в об'ємному залі - всі деталі будуть видні. Є вбудовані інфрачервоні діоди, які дозволяють вести спостереження навіть при поганому освітленні на відстані до 20 м. Живлення - 12 В. Віддалено можна переглядати зображення з камери в режимі онлайн, записане відео та зберігати на мобільний телефон вибрані фрагменти відео. Дозволяє отримати кольорову картинку вночі
Особливості Imou HAC-FB51FP (3.6 мм):
1 / 2.7 "- 5Мп Мп CMOS
25 кадрів / с при дозволі 5Мп
Перемикається вихід HD і SD
Фокусна відстань: 3.6 мм
Підсвічування 20 метрів, Smart IR
Кольорова картинка вночі
DC12В, IP67
| Регулювання По Осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відео інтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Вологість | 95% |
| Кріплення об'єктиву | Вбудований |
| Кути огляду | H: 83° |
| Макс. Розширення | 2592x1944 |
| Підтримка Дозволів | 5Мп(2592x1944) |
| Потужність споживання | 3,3 Вт |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / вручну |
| Тип камери | HD-CVI |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Управління підсвічуванням | Авто/вручну |
| Частота Кадрів (Головний Потік) | 5Мп(1-25 к/с) |
| Вага | 200 г |
| Матеріал | Пластик+метал |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Розміри | 162 х 70 х 70 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Роздільна здатність МП | 5 МП |
| Дальність підсвічування | до 20м |
youtube каналу