Підберемо оптимальний комплект обладнання, складемо індивідуальний проект виходячи з приміщення, проведемо якісну установку та налаштування. Будемо завжди на зв'язку, щоб допомогти з будь-яким питанням.
Послуги монтажу та налаштування можна замовити окремо. Вартість послуги розраховується індивідуально, залежно від комплекту товарів та складності об'єкта.
Послуга доступна у будь-якому регіоні України.
Проектування систем охорони здійснюється нашою командою в яку входять фахівці даної спеціальності
- Самовивіз зі складу у Львові
- Доставка по Львову від 1000 грн
- Безкоштовна доставка по Львову
- Доставка Новою Поштою
- Всі види оплати
- Повернення протягом 14 днів
- Гарантія до 2 років
Опис Вулична 4Мп HDCVI відеокамера Imou HAC-FA41P (3.6 мм) Dahua
Imou HAC-FA41P - циліндрична 4 Мп HDCVI-камера з ІЧ-підсвічуванням, багатомовним екранним меню і виходом HD/SD, що перемикається.
Матриця: світлочутливий сенсор 1/2.7" progressive CMOS забезпечує роздільну здатність 4MP(2560x1440). Об'єктив з фіксованою фокусною відстанню 3.6 мм. Об'єктив забезпечує огляд по горизонталі 89 °, по вертикалі 48 °, по діагоналі 10.
Для ведення спостереження в темний час доби камера доповнена ІЧ підсвічуванням з дальністю дії до 20 м. Живлення подається від джерела DC 12 В. Споживання - <3.7 Вт.
Основне призначення Imou HAC-FA41P
Відеокамера HAC-FA41P підходить для організації відеоспостереження для сцен малого та середнього бізнесу – за магазинами та супермаркетами, офісами та виробництвами. Також може використовуватися для спостереження за приватними будинками та квартирами.
Завдяки високому класу захисту від пилу та вологи IP67, камеру також можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях, таких як цехи, підвальні приміщення, склади та інші.
Особливості камери Imou HAC-FA41P
Технологія HDCVI забезпечує передачу 3 сигналів (відео, аудіо, керування) по 1 коаксіальному кабелю. Вона забезпечує передачу відеосигналу в реальному часі на великі відстані без втрат - до 800 м для дозволу коаксіальним кабелем і до 300 м по UTP кабелю.
Основні технічні параметри Imou HAC-FA41P
Сенсор: 1/2.7" 4 Megapixel progressive CMOS;
Роздільна здатність: 4 Мп, 2560x1440;
Об'єктив: 3.6 мм;
Горизонтальний кут огляду: 89 °;
Дальність підсвічування: до 20 м;
Живлення: 12 В, <3.7 Вт;
Ступінь захисту: IP67;
Матеріал: пластик;
Робоча температура: -40 ° C ~ +60 ° C;
Габарити: 147.7×70×69.7 мм;
Вага: 150 г.
Комплектація
Камера IMOU HAC-FA41P – 1 шт.
Короткий посібник користувача – 1 шт.
Комплект кріплень – 1 шт.
| Регулювання По Осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Відео інтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI высокой четкости / CVBS аналоговый выход (переключается) |
| Вологість | 95% |
| Кріплення об'єктиву | Вбудоване |
| Кути огляду | H: 89° |
| Макс. Розширення | 2560 х 1440 |
| Підтримка Дозволів | 4Мп(2560x1440) |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / вручну |
| Тип камери | HD-CVI |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Управління підсвічуванням | Авто/вручную |
| Частота Кадрів (Головний Потік) | 4Мп(1-25 к/с) |
| Вага | 150 г |
| Живлення | DC 12В ±30% |
| Матеріал | Пластик |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Розміри | 148 х 70 х 70 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Роздільна здатність МП | 4 МП |
| Дальність підсвічування | до 20м |
youtube каналу