Підберемо оптимальний комплект обладнання, складемо індивідуальний проект виходячи з приміщення, проведемо якісну установку та налаштування. Будемо завжди на зв'язку, щоб допомогти з будь-яким питанням.
Послуги монтажу та налаштування можна замовити окремо. Вартість послуги розраховується індивідуально, залежно від комплекту товарів та складності об'єкта.
Послуга доступна у будь-якому регіоні України.
Проектування систем охорони здійснюється нашою командою в яку входять фахівці даної спеціальності
- Самовивіз зі складу у Львові
- Доставка по Львову від 1000 грн
- Безкоштовна доставка по Львову
- Доставка Новою Поштою
- Всі види оплати
- Повернення протягом 14 днів
- Гарантія до 2 років
Опис Вулична 2Мп HDCVI відеокамера Imou HAC-FA21P (3.6мм)
Кольорова вулична HDCVI відеокамера HAC-FA21P (3.6мм) для системи відеоспостереження високої роздільної здатності – Full HD (1080p | 1920х1080).
Що таке технологія HDCVI
HDCVI (High-Definition Composite Video Interface) – інтерфейс передачі по коаксіальному кабелю цифрового відео/аудіо сигналу у форматах високої чіткості – 720p (1280x720) на дистанції до 1200м та Full HD (1920х1080) на дистанції до 8.
Дана відеокамера призначена для організації ефективного охоронного відеоспостереження на базі технології HDCVI за будь-яких погодних умов, як зовні, так і всередині. Камера призначена для встановлення у великих громадських та промислових об'єктах, таких як, наприклад, аеропорти, вокзали, банківські установи, заводи, елеватори, фабрики, логістичні та складські комплекси. А також на дрібніших локаціях: офіси, приватні будинки, магазини, СТО, автомийки, паркінги тощо.
HDCVI відеокамера Dahua HAC-FA21P (3.6мм) підтримує формати відео: HDCVI, CVBS. Ця особливість робить камеру сумісною із цифровими відеореєстраторами DVR та HDCVI відеореєстраторами.
Технічні характеристики відеокамери HAC-FA21P (3.6мм)
ü Відеокамера оснащена кольоровою матрицею 1/2.7" Progressive CMOS з роздільною здатністю 2 Mpx (1920х1080 | Full HD).
ü Фіксований об'єктив HDCVI відеокамери з фокусною відстанню 3.6мм та кутом огляду 93°.
ü Вбудована ІЧ-підсвічування дозволить висвітлити 20-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві. Перехід відеокамери в нічний режим відбувається автоматично: при спрацюванні вбудованого датчика освітленості в темний час доби, включається світлодіодне ІЧ-підсвічування і камера переходить в чорно-білий режим, забезпечуючи передачу чіткої картинки такої ж деталізації, як і в денний час доби.
ü Корпус камери Dahua HAC-FA21P (3.6мм) виконаний із пластику. Клас захисту: IP67 (система класифікації ступеня захисту оболонки електроустаткування), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від попадання пилу та вологи (RH95% Max), а також стійкість до перепадів температур (-40°C ~ +60°C).
ü Білий колір робить установку цієї камери практично непомітною та підійде під будь-який екстер'єр.
Монтаж HDCVI камери спостереження гранично простий і виконується аналогічним чином, як і встановлення аналогової відеокамери:
o проведіть до місця майбутньої установки HDCVI камери коаксіальний кабель та живлення;
o закріпіть кронштейн камери за допомогою саморізів із комплекту постачання;
o підключіть кабель відеосигналу з роз'ємами BNC до реєструючого пристрою та камери;
o направте об'єктив на зону, що охороняється.
| Регулювання По Осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Відео інтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Вологість | 95% |
| Кріплення об'єктиву | Вбудований |
| Кути огляду | H: 93° |
| Макс. Розширення | 1920x1080 |
| Підтримка Дозволів | 1080p(1920x1080) |
| Потужність споживання | 2,6 Вт |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / вручну |
| Тип камери | HD-CVI |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Управління підсвічуванням | Авто/вручну |
| Частота Кадрів (Головний Потік) | 1080p(1-25 к/с) |
| Вага | 140 г |
| Живлення | DC 12В ±30% |
| Матеріал | Пластик |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Розміри | 148 х 70 х 70 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Роздільна здатність МП | 2 МП |
| Дальність підсвічування | до 20м |
youtube каналу