Підберемо оптимальний комплект обладнання, складемо індивідуальний проект виходячи з приміщення, проведемо якісну установку та налаштування. Будемо завжди на зв'язку, щоб допомогти з будь-яким питанням.
Послуги монтажу та налаштування можна замовити окремо. Вартість послуги розраховується індивідуально, залежно від комплекту товарів та складності об'єкта.
Послуга доступна у будь-якому регіоні України.
Проектування систем охорони здійснюється нашою командою в яку входять фахівці даної спеціальності
- Самовивіз зі складу у Львові
- Доставка по Львову від 1000 грн
- Безкоштовна доставка по Львову
- Доставка Новою Поштою
- Всі види оплати
- Повернення протягом 14 днів
- Гарантія до 2 років
Опис Вулична 2Мп HDCVI відеокамера Imou HAC-FB21FP (2.8 мм)
2Мп HDCVI відеокамера Imou HAC-FB21FP (2.8 мм) - циліндрична 2 Мп HDCVI-камера з вбудованим мікрофоном, ІЧ-підсвічуванням і функцією Full-Color Night Vision, що забезпечує повнокольорове зображення в режимі 24/7.
Світлочутливий сенсор 1/2.8" progressive CMOS забезпечує роздільну здатність 2MP (1920x1080). Об'єктив з фіксованою фокусною відстанню - 2.8 мм дає кут огляду по горизонталі 106°, по вертикалі 56.5°, по діагоналі 126.2°. Також, є модифікації з фокусом 3.6 мм (86.9° (H), 46.3° (V), 103.6° (D)).
Для ведення спостереження в темний час доби, камера доповнена видимим підсвічуванням з дальністю дії до 20 м. Камера має вбудований мікрофон для запису відео зі звуковим супроводом.
Живлення від джерела DC 12 В/0.5 А. Споживання - <3.1 Вт.
Відеокамера IMOU HAC-FB21FP підходить для організації зовнішнього відеоспостереження за магазинами, супермаркетами, приватними будинками, територіями, виробництвами та ін.
Відрізняється компактним дизайном і пропонує високу якість зображення за доступною ціною. Full HD відео, простота використання з існуючою кабельною інфраструктурою, економічність підключення завдяки технології HDCVI, робить камеру ідеальним вибором для рішень малого і середнього бізнесу.
Технологія HDCVI підтримує передачу 3 сигналів по 1 коаксіальному кабелю (відео, аудіо, управління). Вона забезпечує передачу відеосигналу в реальному часі на великі відстані без втрат - до 800 м для вирішення по коаксіальному кабелю і до 300 м по UTP кабелю.
Для управління і настройки камери є багатомовне екранне меню. Також, є вихід HD/SD.
Технічні параметри IMOU HAC-FB21FP
· Сенсор: 1/2.8" 2 Megapixel progressive CMOS;
· Роздільна здатність: 2 Мп, 1920x1080;
· Об'єктив: 2.8 мм;
· Горизонтальний кут огляду: 106°;
· Дальність підсвічування: до 20 м;
· Живлення: 12 В, 3.1 Вт;
· Ступінь захисту: IP67;
· Матеріал корпусу: пластик;
· Робоча температура: -40°C ~ +60°C;
· Габарити: 161.6×70×70 мм;
· Вага: 200 г.
Комплектація
Камера IMOU HAC-FB21FP – 1 шт.
Інструкція користувача – 1 шт.
Комплект кріплень – 1 шт.
| Регулювання По Осях | Поворот: 0° ~ 360°; Нахил: 0° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Відео інтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Вологість | 95% |
| Кріплення об'єктиву | Вбудоване |
| Кути огляду | H: 106° |
| Макс. Розширення | 1920x1080 |
| Підтримка Дозволів | 1080p(1920x1080) |
| Потужність споживання | 3,1 Вт |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / вручну; (Підтримка Full-Color Night Vision) |
| Тип камери | HD-CVI |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Управління підсвічуванням | Авто/вручну |
| Частота Кадрів (Головний Потік) | 1080p(1-25 к/с) |
| Вага | 200 г |
| Живлення | DC 12В ±30% |
| Матеріал | Пластик+метал |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Розміри | 162 х 70 х 70 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Роздільна здатність МП | 2 МП |
| Дальність підсвічування | до 20м |
youtube каналу