2.0 Мп Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE16D3T-ITF 2.8mm
2.0 Мп Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE16D3T-ITF 2.8mm
Монтаж та налаштування обладнання
від 400 грн
Підберемо оптимальний комплект обладнання, складемо індивідуальний проект виходячи з приміщення, проведемо якісну установку та налаштування. Будемо завжди на зв'язку, щоб допомогти з будь-яким питанням.
Послуги монтажу та налаштування можна замовити окремо. Вартість послуги розраховується індивідуально, залежно від комплекту товарів та складності об'єкта.
Послуга доступна у будь-якому регіоні України.
Проектування системи охорони
Безкоштовно
Проектування систем охорони здійснюється нашою командою в яку входять фахівці даної спеціальності
Технічна підтримка
Безкоштовно
Доставка
- Самовивіз зі складу у Львові
- Доставка по Львову від 1000 грн
- Безкоштовна доставка по Львову
- Доставка Новою Поштою
Оплата
- Всі види оплати
Гарантія
- Повернення протягом 14 днів
- Гарантія до 2 років
Шоурум
Опис 2.0 Мп Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE16D3T-ITF 2.8mm
2.0 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк c Ік; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: день / ніч (ICR), SMART ІК; 1-TurboHD вихід; Ік підсвічування 30 метрів; IP67, DC 12В / 4.6Вт, ф158х61мм, 325г| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.2 |
| Відео інтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Вологість | <90% |
| Кріплення об'єктиву | M12 |
| Кути огляду | 106 ° |
| Мін. Чутливість | 0.005 Люкс @ (F1.2, AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ |
| Макс. Розширення | 1920x1080 |
| Підтримка Дозволів | 1920x1080 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Регулювання посилення (AGC) | Високий / Середній / Низький |
| Режим день/ніч | ІЧ |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип підсвітки | Exir |
| Швидкість затвору | 1/25 с - 1 / 50,000 с |
| BLC | підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Вага | 325г |
| Живлення | 12 В DC ±25% |
| Матеріал | метал |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Розміри | 158 × 61 × 58 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Роздільна здатність МП | 2 МП |
| Дальність підсвічування | до 30м |
відео з нашого
youtube каналу
youtube каналу